Modul SFP 155M WDM-1310Tx-1550Rx View larger

Modul SFP 155M WDM-1310Tx-1550Rx

Braun Group

SFP-SM100A

Nou

Modul SFP WDM- single fiber 155 Mbps 1310TX / 1550nm Rx,10Km

Conector LC,

 
Fast ethernet 10 / 100 host-switch compatible.

Atentie: modulul este pentru echipamente (slot) fast Ethernet si poate sa nu functioneze in slot gigabit

82,20 Lei fara TVA
97,81 Lei cu TVA